Lista serwerów minecraft

Lista serwerów minecraft

RoyalCraft.pl

Witajcie drodzy minecraftowicze, poniżej znajdziecie pokrótce opisane wszystkie dostępne tryby na serwerze RoyalCraft.pl

Nasza lista serwerów minecraft prezentuje wiele serwerów z minigrami, survivalem, creativem, skyblockiem – Nie będziesz się tu nudził!

Poczekalnia

Lista serwerów minecraft

Lista serwerów minecraft

 

lobby royalcraft

Lista serwerów minecraft

Lista serwerów minecraft

 

Survival

Opis serwera:

Jeśli szukacie wyzwania ….

SURVIVAL

SURVIVAL

survival serwer

tryb survival

 

Sky-Block

 

Opis serwera:

Jeśli szukacie wyzwania to SkyBlock jest jednym z najlepszych. Serwer SkyBlock jest rodzajem serwera, gdzie każdy gracz zaczyna grę od małej wysepki. Przedmioty znajdujące się w skrzyni na wysepce, zapewnią wam możliwość rozpoczęcia gry i rozwoju wysepki z podstawowej wersji do bardziej zaawansowanej wyspy. Twoim zadaniem jest rozbudować wyspę i starać się dojść jak najwyżej. Napotkasz tam wiele ciekawych atrakcji jak i również dużo niespodzianek. 

SKYBLOCK0

SKYBLOCK

 

SKYBLOCK (3)

SKYBLOCK (4)

sky block

 

 

 

Sky-Wars

Opis serwera:

Jest to serwer podobny do skyblock lecz są inne zasady. Gracze pojawiają się na wyspach, na samym środku jest wyspa na której są skrzynie z różnymi rzeczami, żeby się na nią dostać musisz zbudować do niej most z surowców które uda ci się zdobyć. twoim zadaniem jest zdobyć jak najlepsze rzeczy, które są pochowane w skrzyniach i przejąć wrogie wyspy zabijając lub spychając wroga.

SKYWARS

 

 

 

PvP

Opis serwera:

Serwer ten różni się od innych tym iż nie można tutaj budować a jedynie się bić. Wchodząc na serwer zostajesz wyposażony w startowe EQ dzięki czemu masz równe szanse z innymi graczami. Za każde zabicie dostajesz pieniądze które później możesz przeznaczyć na lepsze EQ.

 Na mapie znajdują się również skrzynie w których ukryliśmy cenne itemy.

PVP

 

PVP mc

royalcraft pvp

pvp minecraft

serwer pvp

 

 

Creative

Opis serwera:

Serwer z działkami 100×100 i włączonym trybem gamemode! który umożliwia ci dostęp do prawie wszystkich surowców. Na działkach masz możliwość wybudowania swoich budowli i popisania się nimi znajomym.

CREATIVE

serwer creative

CREATIVE mc

creative minecraft

 

 

 

Mob Arena

Opis serwera:

Jest to serwer na rodzaj MiniGame w którym za zabijanie mobów dostaje się pieniądze i itemy (dochodząc do konkretnych poziomów) Kiedy gracz dołącza do wybranej areny przenoszony jest do lobby areny i wybiera klase (Bloker, Rycerz, Łucznik, Palladyn ) Na znak gotowości uderza w blok żelaza. Na arenie gra toczy się do śmierci ostatniego gracza. Przechodząc kolejno poziomy gracz dostaje określone nagrody. Im poziom wyższy tym trudniej wygrać.

mobarena

mobarena minecraft

mobarena serwer

 

 

 

Royal Gun

Opis serwera:

Jest to serwer na rodzaj MiniGame w którym za zabijanie graczy dostaje się pieniądze. Graczy zabiasz za pomocą pistoletów i karabinków, za każde zabicie dostajesz pieniądze, które później możesz przeznaczyć na lepsze EQ. Aby ułatwić wam rozgrywkę ukryliśmy na mapie skrzynki a w nich cenne itemy.

ROYALGUN

ROYALGUN pvp

gun pvp

ROYALGUN

 

 

 

Survival Games

Opis serwera:

Jest to serwer dla prawdziwych wojowników, na którym gre rozpoczynasz na danej mapie. Twoim zadaniem jest wyeliminować graczy, aby to było możliwe musisz zdobyć eq które schowaliśmy w skrzynkach rozmieszczonych na mapie.

SURVIVAL GAMES

survival games

 Lista serwerów minecraft

Zapraszamy do odwiedzania na bieżąco naszego bloga http://royalcraft.pl

Komentarze

Odpowiedz

Napisz komentarz.